Kroacia kalon në finale

22:46 / E mërkure, 11 Korrik 2018

Gjatë lojë së zhvilluar në mes të Kroacis dhe Anglisë,është Kroacia e cila kalon në finale pasi që mposhtë kombëtaren e Anglisë në 15 minutat e fundit të vazhdimëve,shkruan InfoPress,

Në finale e pret kombëtarja e Frances,kjo ndeshje do të caktoj kampionaten e Botërorit Rusia 2018.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400