Kroacia shumë afër finales

22:26 / E mërkure, 11 Korrik 2018

 

Gjatë vazhdimit të pjesë së dytë vazhimeve  të lojës,Koracia kalon në epërsi me golen e Mario Mandzukic në minuten e ‘109,duke qenë sa më afër finales,shkruan InfoPress

Loja vazhdon me rezultatin 2-1

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400