Ky do të jetë formacioni i Arsenalit në sfidën e vështirë ndaj Evertonit

22:41 / E premte, 20 Tetor 2017

 

Pas humbjes 2:1 nga Watford xhiron e kaluar, Arsenalin edhe këtë javë e pret një sfidë aspak e lehtë në Premierligë.

 
Skuadra e Arsene Wenger do të udhëtojë për t’u takuar me Evertonin, në kuadër të xhiros së nëntë.

Sfida mes Evertonit dhe Arsenalit do të luhet ditën e dielë, me fillim nga ora 14:30.

‘Goal.com’ ka paraparë se si mund të duket formacioni i Arsenalit në këtë sfidë.

Ajo që bie në sy, është rikthimi i Sanchezit dhe Ozil, teksa aty është edhe Granit Xhaka, ndërsa Shkodran Mustafi do të mungojë shkaku i lëndimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400