Lajm i keq për Valon Berishën (Foto)

14:23 / E martë, 13 Shkurt 2018

Valon Berisha, futbollisti më i mirë kosovar do të mungojë në ndeshjen e parë të Europa Ligës për shkak të një lëndimi.

Lajmin e ka konfirmuar klubi austriak përmes rrjeteve sociale.

“Valon Berisha për fat të keq ka pësuar një lëndim të muskujve. Berisha do ta humbas udhëtimin tonë në San Sebastian për shkak të lëndimit. Shërohu shpejt Valon”, shkruhet në njoftimin e klubit.

Skuadra e Salzburg luan ndeshjen e parë në Spanjë, përball Real Sociedad. Kurse atë ta kthimit më 22 shkurt.

TE

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400