Lamtumirë Chelsea, N’Golo Kante te gjiganti evropian

22:08 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Paris Saint Germain dëshiron të sjellë një emër të madh këtë verë në skuadër.

Skuadra franceze është e interesuar të sjellë në ‘Parkun e Princave’ N’Golo Kanten e Chelsea, i cili është votuar dy herë për lojtarin e vitit në Premierligë.

Është ‘Le10sport’ që raporton se mesfushori defensivë ka marrë vëmendjen e PSG-së.

Kante parashihet si pasues i Thiago Mottas, që do të largohet në fund të sezonit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400