Lamtumirë Inter, Gabigol gjen klubin e ri (Foto)

14:51 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Fiorentina po synon ta transferoj sulmuesin e Interit, Gabriel Barbosa.

Drejtuesit e Fiorentinës janë në kërkim të një sulmuesi pasi Nikola Kalinic pritet të transferohet në Kinë.

Sipas Corriere dello Sport, ‘Viola’ po mendon që ta transferoj sulmuesin e Interit, Gabriel Barbosa – Gabigol.

Thuhet se Interi është i gatshëm ta huazoj brazilianin, por me kusht që lojtari të  luajë rregullisht.

Gabigol u transferua në Inter verën e kaluar nga Sanos, por deri më tani është paraqitur vetëm disa minuta për Nerazzurrtë në Serie A.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400