Lamtumirë Wenger, Arsenal gjen trajnerin e ri

13:27 / E martë, 13 Mars 2018

 

Mediat angleze raportojnë se drejtuesit e “Gunners” kërkojnë trajnerin e Juventusit, Massimiliano Allegri.

Arsenal ka identifikuar trajnerin e ri në rast të largimit të menaxherit Arsene Wenger.

Mediat angleze raportojnë se drejtuesit e “Gunners” kërkojnë trajnerin e Juventusit, Massimiliano Allegri.

Allegri ka insistuar se është i lumtur në drejtim të skuadrës kampione në fuqi nga Serie A, përcjell “lajmi.net”.

Por, Arsenal beson se mund ta bind Allegrin të largohet nga Juventus, pas përfundimit të këtij sezoni.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400