Largohet nga Unitedi, transferohet në Tottenham

00:00 / E hëne, 20 Nëntor 2017

 

Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino e dëshiron mbrojtësin e majtë të Manchester Unitedit, Luke Shaw

E ardhmja e mbrojtësit të majtë anglez, Luke Shaw është larg Unitedit, sepse lojtari nuk pëlqehet nga trajneri Jose Mourinho.

Pikërisht këtë dëshiron ta shfrytëzoi Tottenham, duke i ofruar një kontratë anglezit, shkruan Irish Independent.

Shaw shihet si zëvendësues i Danny Rose, i cili do të largohet verën e ardhshme.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400