Lëndohet ylli i ekipit, goditje e rëndë për Juventusin

21:34 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Cuadrado la lënë stërvitjet, derisa do të mësohet shpejtë se sa do të mungojë.
Lajm shumë i keq për Juventusin.

Mesfushori i skuadrës, Juan Cuadrado, ka pësuar një lëndim, përcjellë “Lajmi.net”.

“Calciomercato” shkruan që ai është dëmtuar në grumbullimin me Kombëtaren e tij, Kolumbinë.

Cuadrado la lënë stërvitjet, derisa do të mësohet shpejtë se sa do të mungojë.

Image result for cuadrado columbia training

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400