Leverkusen – Bayern Munich, shënohet goli i tretë

21:15 / E martë, 17 Prill 2018

 

Bayer Leverkusen e ka ngushtuar epërsinë e Bayern Munichut.

Golin për vendasit e shënoi Bender në minutën e 17’.

Për më shumë shikoni

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400