Liverpool do t’i refuzojë ofertat për Milner

01:52 / E shtunë, 21 Tetor 2017

 

Liverpool do t’i refuzojë ofertat për James Milner gjatë afatit kalimtar të janarit, raporton The Mirror, transmeton Klan Kosova.

Milner nuk ka arritur të gjejë vend si startues për Liverpoolin, dhe ka ngjallur interesimin nga klubet tjera të Premier Ligës.

Sidoqoftë, trajneri i të kuqve, Jurgen Klopp, nuk planifikon ta shesë Milnerin.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400