Liverpool transferon mesfushorin e Juventusit (Foto)

11:28 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Liverpool ka shfaqur interesim për mesfushorin e Juventusit, Francesco Cassata.

Menaxheri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, po synon ta transferoj një mesfushor të ri nga Juventusi.

Fjala është për Francesco Cassata, i cili është i huazuar te skuadra nga Serie B, Ascoli, deri në fund të sezonit.

Sipas Sky Sport, drejtuesit e ekipit nga Premierliga tashmë kanë bërë një kërkesë formale te Juventusi për 19 vjeçarin.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400