Liverpooli pret largimin e dy lojtarëve

08:16 / E enjte, 30 Gusht 2018

Lazar Markovic dhe Divock Origi priten të largohen nga Liverpooli.

Dy sulmuesit më nuk bëjnë pjesë në planet e Jurgen Kloppit dhe priten të largohen gjatë kësaj vere, shkruan Liverpool Echo, transmeton Gazeta Express.

Besiktasi është skuadra e fundit që ka shprehur interesim për Origin, pasi klubi anglez i ndali bisedimet me Borussia Dortmundin.

Ndërsa për Markovicin janë të interesuara dy klubet belge, Standard Liege dhe Anderlechti. Dy skuadrat e kërkojnë serbin në formë të huazimit.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400