Lojtarët e Arsenalit u tmerruan nga ajo që panë në Beograd

22:04 / E premte, 20 Tetor 2017

 

Crvena Zvezda është duke u kritikuar për atë që ndodhi në stadium në Beograd për ndeshjen me Arsenalin, ku triumfuan këta të fundit 1:0.

 
Mediat britanike janë duke raportuar për tunelin e Crvena Zvezdas që ishte i tëri i mbushur me policë deri te dalja në stadium.

“Sport” raporton se si muret ishin të shkruara duke mos i ngjarë fare një stadiumi.

Red Star Belgrade's tunnel that the Arsenal players have had to walk down tonight… 😳😱 🎥: FK Crvena zvezda

Publié par SPORTbible sur jeudi 19 octobre 2017

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400