Maguaire mund të përfundojë te gjiganti i La Ligas

09:51 / E hëne, 30 Korrik 2018

Maguiare, mbrojtësi më i kërkuar në treg.

Harry Maguaire vazhdon të jetë i kërkuar nga shumë skuadra evropiane.

Tani Manchester United do të ketë konkurrencë të madhe për të marrë mbrojtësin që shkëlqeu në Botëror, përcjellë “Lajmi.net”.

“Mirror” raporton që Real Madridi është futur në garë për lojtarin e Leicester Cityt.

“Los Blancos” do të tentojnë për të, ani pse Leicesteri ka bërë të ditur që Maguaire është i pashitshëm.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400