Mahrez arrin marrëveshje me gjigantin evropian

01:50 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Riyah Mahrez po e kërkon largimin me çdo kusht nga Leicesteri.

Anësori algjerian nuk është i lumtur te ‘dhelprat’, andaj dëshiron që të largohet sa më shpejtë.

Sipas mediave angleze, Mahrez është duke e kërkuar me ngulm transferimin te Liverpooli, pas largimit të Coutinhos te Barcelona, përcjell ORAinfo.

Algjeriani dëshiron që të jetë lojtar i skuadrës së Jurgen Klopp, mirëpo këta të fundit duhet të paguajnë 40 milionë funte për transferimin e tij.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400