Manchester United – Sevilla, shënohet goli i tretë

22:32 / E martë, 13 Mars 2018

 

Manchester United e ka ngushtuar epërsinë e Sevillës me golin e shënuar nga Lukaku, e që tani rezultati i përgjithshëm është 1 me 2.

Për më shumë shikoni videon

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400