Maqedonia – Kosova, ky është rezultati pas pjesës së parë

21:41 / E shtunë, 12 Gusht 2017

 

 

Kosova ka shkuar në pushim me epërsinë e një pike, pasi është duke e mposhtur Maqedoninë 41:40.
Ka përfunduar pjesa e parë mes Kosovës dhe Maqedonisë ku janë duke triumfuar “Dardanët” me rezultat të ngushtë 41:40, shkruan Gazeta Express.

“Dardanët” kanë arritur ta mposhtin 22:19 Maqedoninë në çerekun e parë, derisa pas çerekut të dytë, rezultati është 41:40.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400