Marcelo – Juventus, zhvillimet e fundit

16:52 / E enjte, 12 Korrik 2018

 

Lajmet e ditëve të fundit rreth transferimit të Marcelos te Juventusi, dalin të jenë të vërteta.

Sipas “Corriere della Sera”, Juve ka gati marrëveshjen me brazilianin, përcjellë “Lajmi.net”.

Torinezët duhet të paguajnë 40 deri në 60 milionë për të marrë Marcelon.

Këto para Zonja e Vjetër do t’i sigurojë pas shitjes së Alex Sandros, i cili është pranë kalimit në Premierligë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400