Mbappe, Hazard, Neymar apo Kane, ja kënd e pëlqejnë tifozët e Realit

20:43 / E enjte, 12 Korrik 2018

Tifozët e Real Madridit preferojnë më shumë që të transferojnë Eden Hazardin sesa Neymarin.

Të dy këta janë duke u shikuar si zëvendësues të Cristiano Ronaldos.

M’u për këtë gazeta e njohur Marca bëri një anketë.

200 mijë tifozë votuan për Hazardin pra 15 për qind e tyre, kurse në vendin e dytë ishte Neymar që mori 14 për qind.

Megjithatë, zgjedhja e parë për tifozët ishte sulmuesi i Francës dhe Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, i cili mori 54 për qind të votave.

Kapiteni i Anglisë, Harry Kane mori 10 për qind.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400