Mbrëmë Barcelona e shikoi nga afër këtë futbollist, javën e ardhshme e transferon (Video)

12:10 / E shtunë, 12 Gusht 2017

 

Jean Michael Seri mund të bëhet shumë shpejt futbollist i ri i Barcelonës. 

Skautët e skuadrës katalonase ishin mbrëmë në stadium për ta parë nga afër yllin e Nice në ndeshjen ndaj Troyes.

Seri thuhet se iu ka lënë përshtypje të madhe zyrtarëve të Barcelonës të cilët pritet të bëjnë ofertë në javën që po vije.

Mesfushori 26 vjeçar shquhet për pasimet fantastike ndërsa ka edhe goditje të fuqishme.

TEMAT

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400