Mbyllet Gjermani – Francë, goli në fund vendos ndeshjen

22:46 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Franca dhe Gjermania kanë barazuar sonte.

Ndeshja në Koln u mbyll 2:2, përcjellë “Lajmi.net”.

Dy golat u shënuan për mysafirët u shënuan nga sulmuesi i Arsenalit, Alexander Lacazette.

Ndërkohë, për gjermanët realizuan Werner dhe Stindl në minutat shtesë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400