Mëkat që nuk e shohim Messin edhe në stërvitjet

17:15 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Ylli i Barcelonës, Leo Messi sa herë luan për skuadër dhe Kombëtare përgatitet të dhurojë spektakël në fushë
Leo Messi është një nga futbollistët më të dashur, për shkak të mënyrës së tij të lojës dhe golave të jashtëzakonshëm që shënon.

Por, ai edhe më i jashtëzakonshëm është në stërvitje, momente të cilat fatkeqësisht tifozët nuk kanë shumë rast ti shohin.

Me anë të një videoje, Barcelona tregon spektaklin dhe golat e pabesueshëm që argjentinasi shënon në stërvitje, duke turpërua kështu bashkëlojtarët e tij. /

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400