Merr flakë Italia, Juventusi po e shokon Tottenhamin

21:01 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Juventusi ka arritur që të ngrisë epërsi ndaj Tottehamit 2-0, me golin e shënuar nga Higuain në minutën e nëtnë nga pika e bardhë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400