Mesfushori i Kombëtares shqiptare shënon gol të bukur në Itali

22:33 / E premte, 20 Tetor 2017

 

Migjen Basha ka shënuar për Barin në Serie B.

Bari është duke fituar 2:1 ndaj Cittadellas dhe njërin gol e ka shënuar mesfushori i Kombëtares shqiptare, Migjen Basha.

Basha shënoi golin për 1:1 në minutën e 20’të, teksa Riccardo Improta shënoi në fillim të pjesës së dytë për ta përmbysur rezultatin ndaj Cittadellas.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400