Messi në pushime, këto fotografi i gëzojnë tifozët e Barcelonës

08:07 / E mërkure, 18 Korrik 2018
Lionel Messi duket në formë të shkëlqyeshme fizike gjatë pushimeve me familjen në Ibiza.

Lionel Messi gjendet në pushime të verës me familjen pas pjesëmarrjes në Kampionatin botëror 2018 me Argjentinën.

Sulmuesi i Barcelonës duket se po shijon ditë të lumtura pranë familjes së tij në Ibiza pas aventurës së dobët të garës së madhe në Rusi.

Por, “Sport” në numrin e sotëm ka publikuar fotografi ku Messi shihet në gjendje shumë të mirë fizike.

Forma e mirë fizike e Messit është lajm i mirë për tifozët e Barcelonës, para fillimit të sezonit të ri.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400