Miqësore luksi, Atletico fiton ngushtë ndaj PSG-së

15:59 / E hëne, 30 Korrik 2018

Spanjollët fitojnë ngushtë ndaj francezëve.

 

Klubet evropiane vazhdojnë me miqësoret para sezonit të ri.

Sot u ballafaquan Atletico Madrid dhe PSG.

Spanjollët e fituan takimin 3:2.

Golat për Atleticon i shënuan Nikunku, Diaby dhe Postalechi.

Ndërkohë për PSG-në rrjetën e gjetën Morejo dhe Bernede.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400