Momenti kur Cristiano i kërkoi mjekut telefonin për të shikuar dëmtimin e tij (VIDEO)

19:40 / E diell, 21 Janar 2018

 

Cristiano Ronaldo shënoi një dopietë në ndeshjen e sotme, por tek goli i dytë ai u godit me taka në fytyrë nga Fabian Schar.  

Pas kësaj ndërhyrje, intervenoi stafi mjekësor i Real Madridit. Ronaldo gjatë kohës kur po largohej nga fusha i kërkoi mjekut madrilen një telefon për ta shikuar dëmtimin e tij.

Ngjarja në videon e mëposhmte:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400