Momenti kur Vertonghen ia thyen dhëmbët Gotzes (Video)

10:10 / E enjte, 14 Shtator 2017

Jan Vertonghen ia ka thyer dhëmbët mbrëmë yllit të Dortmundit, Mario Gotzes. Mbrojtësi belg e ka goditur në një duel mesfushorin gjerman duke e shtrirë për toke.

Dy dhëmbë të thyer dhe të tjerët të lëvizur është bilanci i goditjes së Vertonghen ndaj Goztes.

Goja e tij u gjakos menjëherë ndërsa gjyqtari nuk e vërejti mirë ndërhyrjen e Vertonghen.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400