Moura dhe Marquinhos bëhen prindër, koinçidenca është e pabesueshme

23:52 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Një statistikë mjaft e veçantë tregon se fëmijët e futbollistëve kanë lindur 9 muaj pas fitores 4-0 ndaj Barcelonës në 14 shkurt të vitit 2017.

 
Dy futbollistët brazilian të PSG-së, Markinjos dhe Lukas Moura janë bërë baballarë brenda të njëjtës javë, duke përjetuar kështu një nga momentet më të lumtura të jetës.

Një statistikë mjaft e veçantë tregon se fëmijët e futbollistëve kanë lindur 9 muaj pas fitores 4-0 ndaj Barcelonës në 14 shkurt të vitit 2017.

Kjo ishte një nga ndeshjet më spektakolare të skuadrës franceze, edhe pse takimi i kthimit rezultoi një disfatë pasi Barça e fitoi ndeshjen e kthimit 6-1.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400