Napoli po përgatitet për Realin, kërcënojnë Roaldon (Foto)

20:08 / E premte, 06 Janar 2017
Ylli i Napolit, Dries Mertens, ka filluar të mendoj për ndeshjen e Ligës së Kampionëve, ndaj Real Madridit.
Napoli në fazën e dytë të Ligës së Kampionëve, do të ndeshet me Real Madridin, që janë kampion në këtë garë.

Mertens që po kalon një sezon të mirë te skuadra italiane, ka deklaruar se do të përgatiten mirë për ndeshjen me Real Madridin, dhe se nuk ia kanë frikën lojtarit më të mirë në botë për vitin 2016, Cristiano Ronaldos.

“Ndeshje e vështirë, por ne do të përgatitemi. Ne nuk ia kemi frikën Cristianos”, ka deklaruar Mertens.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400