Ndërpritet ndeshja ndërmjet KB Trepçës dhe KB Pejës

21:05 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Është ndërprerë ndeshja ndërmjet KB Trepçës dhe KB Pejës në Ligën Ballkanike

Gjyqtarët e takimit ndërmjet KB Trepçës dhe KB Pejës kanë vendosur që të zbrazin sallën, për shkak të sjelljeve jo të mira të tifozëve vendës.

Kjo ka bërë që ndeshja të ndërpritet përkohësisht, deri sa nga tribunat të largohen tifozët.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400