Në stadium mbërrinë trofeu i lavdishëm i Kupës së Botës

15:55 / E diell, 15 Korrik 2018
Në stadiumin “Luzhniki” në Moskë ka mbërritur tani edhe trofeu.

Sot e gjithë bota i ka sytë nga Rusia, ku luhet finalja e Kupës së Botës.

Franca dhe Kroacia ballafaqohen në luftën për të fituar trofeun e lavdishëm të Kupës së Botës, përcjellë “Lajmi.net”.

Në stadiumin “Luzhniki” në Moskë ka mbërritur tani edhe trofeu.

Imazhet vijnë nga faqja zyrtare e FIFA-s.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400