Neymar u bë djalë i keq, por me këtë gjest do ia falim të gjitha

09:15 / E enjte, 14 Shtator 2017

 

Ylli brazilian, Neymar u kritikua shumë për gjesti e tij në ndeshjen ndaj Celtic. 

Futbollisti i PSG-së nuk i dhuroi fanelën talentit të Celtic, Anthony Ralston anipse ai dy herë ia kishte kërkuar atë.

Megjithatë, Neymar e ka përmirësuar veprimin e tij me një gjest të mirë.

Ish ylli i Barcelonës ka vendosur që fanelën të ia dhuroi vajzës së Kenny Dalglish, Marinas e cila ka një organizatë bamirësie që ndihmon gartë me kancer të gjirit

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400