Nuk e priste askush! Vjen lajm i madh për Interin

22:07 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Interi ka qenë shumë i mirë këtë sezon, pasi janë vetëm disa pika larg Napolit. Luciano Spalletti ka bërë një punë të frikshme deri më tani me nerazzurrët, pasi ai tani është i përqendruar në ndeshjen e ardhshme të Interit kundër Atalanta të dielën, transmeton ORAinfo.

Lajm i mirë për nerazzurrët sot pasi duket sikur Icardi do të shërohet në kohë për ndeshjen e tyre të ardhshme. Ai ishte kthyer në Appiano Gentile ndërsa ai ishte trajnuar me pjesën tjetër të grupit.

Pasi i dha dy ditë pushim ekipit, Spalletti ishte në gjendje të llogarisë edhe në praninë e Icardi edhe këtë mesditë gjatë seancës së tyre të stërvitjes.

Pas një jave terapie, problemet e Icardi-së në gjunjë duket të jenë mënjanuar . Siç konfirmoi Doktori Volpi disa ditë më parë, Icardi do të jetë i pranishëm për ndeshjen Inter-Atalanta në mbrëmjen të së dielës që vjen. Tifozët e Interit me siguri do të jenë të lumtur për këtë …

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400