Nuk ndalet Interi, mposhti edhe… (Video)

23:33 / E shtunë, 12 Gusht 2017

 

 

Interi e ka mposhtur 1:0 Real Betisin.
Interi duket një skuadër krejtësisht tjetër nën udhëheqjen e Luciano Spallettit, pasi ka triumfuar në një tjetër miqësore, shkruan Gazeta Express.

Kësaj radhe italianët mposhtën skuadrën spanjolle, Real Betis.

Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi kapiteni, Mauro Icardi, nga penaltia në minutën e 30’të.

Kështu, Interi është duke dhënë sinjale se do të jetë skuadër vështirë për t’u mposhtur gjatë sezonit 2017/18, pavarësisht se nuk ka transferuar emra të mëdhenj deri më tani këtë afat kalimtar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400