Operohet me sukses Majlinda Kelmendi

22:48 / E premte, 12 Janar 2018

 

Kelmendi është operuar me sukses pas disa shqetësimeve viteve të fundit që e kanë lënë jashtë në disa gara.

Xhudistja me famë botërore, kampionia olimpike, Majlinda Kelmendin, është operuar me shumë sukses gjatë ditës së premte.

Lajmin e ka dhënë trajneri i saj Driton Kuka përmes postimit në facebook.

“Majlinda sot pati një trajtim të vogël me sukses për problemin e Discus Hernia me Dr Igor Kocijançiq në Medicor Hospital në Izola!”, ka shkruar Kuka.

Kelmendi mbete sportistja me e suksesshme në Kosovë, me medaljen e saj të artë në Lojërat Olimpike në Rio dhe dhjetëra medalje të fituar.

Majlinda sot pati një trajtim të vogël me sukses për problemin e Discus Hernia me Dr Igor Kocijançiq në Medicor Hospital në Izola!#tokyo2020

Publié par Driton Toni Kuka sur vendredi 12 Janvier 2018

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400