Owen e quajti i ‘trashë’, Ronaldo e godet keq anglezin (FOTO)

11:23 / E mërkure, 11 Janar 2017
Ronaldo ka reaguar pas ngacmimit të Michael Owen për peshën e tij.
Ronaldo nuk e mori me humor ngacmimin e Michael Owen për peshën e tij.

Ata u takuan në paradën e Cristiano Ronaldos me “Topin e Artë” në Santiago Bernabeu.

Owen kishte thënë se: “Kam menduar se kam shtuar peshë derisa e pash shokun tim të vjetër, Ronaldo”.

Por, braziliani ia ka kthyer ashpër.

“Jam i shokuar se sa shumë rëndësi merr pesha ime në botën ku jetojmë. Nuk e di pse është kaq e rëndësishme”, theksoi ai.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400