Parma bën diçka të pabesueshme me çmimin e biletave për ndeshjes ndaj Juves së Ronaldos

14:30 / E hëne, 30 Korrik 2018

Parma me veprim aspak të hijshëm.

Transferimi i Cristiano Ronaldos në Serie A, ka shtuar interesimin e tifozëve të futbollit italian.

E tani disa klube po tentojnë të përfitojnë financiarisht në mënyra të pakëndshme, përcjellë “Lajmi.net”.

Një nga ato është Parma, që është ngritur në Serie A.

Klubi emilian ka ngritur çmimin e biletave në mënyrë marramendëse.

Nga 25 euro që kushtojnë biletat normalisht, ndaj Juventusit bileta do të kushtojë 178 euro duke u rritur me 600 %.

Ndërkohë një abonim vjetor në stadium kushton 190 euro.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400