Pas dështimit të Malcom, Roma kërkon yllin e Milanit

18:26 / E diell, 29 Korrik 2018

Roma ka filluar të mendojë për prurje të reja pas dështimit të transferimit të Malcom.

‘Giallorosët’ dështuan në momentet e fundit të sigurojnë shërbimet e 21 vjeçarit brazilian, i cili në fund iu bashkua Romës.

‘Calciomercato’ bën të ditur se ‘Giallorosët’ janë takuar me agjentin e lojtarit të Milanit, Suso.

Spanjolli ka një klauzolë lirimi 38 milionë euro, por është e vlefshme vetëm për klubet jashtë Italisë dhe e vlefshme deri më 15 korrik.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400