Pasi dështoi me Hazardin, Real Madrid kërkon një tjetër lojtar të Chelsea

23:35 / E diell, 29 Korrik 2018

Real Madrid kërkon me çdo kusht që këtë verë të përforcohet te Chelsea.

Pas heqjes dorë nga Eden Hazard, tani Real Madrid po kërkon një tjetër lojtar nga ‘blutë’ e Londrës.

Në Spanjë raportohet se Real Madrid ka nisur një ofertë marramendëse për Chelsean, ku kërkon brazilianin Willian dhe portierin Thibaut Courtois.

Për portierin belg, Real Madrid ka shfaqur interesim gjatë gjithë verës.

Por, tani dëshirë e ‘Los Blancos’ është edhe Willian, që po ashtu është kërkuar edhe nga Barcelona.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400