Penallti për Juventusin, “skandal” nga Higuain

21:40 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Juventusi ka humbur rast ideal për të shënuar golin e tretë ndaj Tottenhamit.

Kampioni italian shpërdoroi një penallti.

Gonzalo Higuain nuk arriti të kompletojë het-trikun.

Ai dështoi nga pika e bardhë, duke goditur traversën.

Rezultati pas pjesës së parë është 2:1.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400