Peru – Danimarkë, formacionet zyrtare

17:32 / E shtunë, 16 Qershor 2018

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e dytë të Grupit C mes Perusë dhe Danimarkës, e vlefshme për Kupën e Botës në Rusi.

Peru dhe Danimarka do të takohen në stadiumin “Mordovia Arena” në Saransk në një ndeshje që nis në orën 18:00,

Franca e mposhti 2-1 Australinë në ndeshjen tjetër të këtij grupi, e cila u zhvilluar sot në mesditë.

Formacionet zyrtare të të dy skuadrave.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400