Portieri i Kombëtares në shitje, mund të transferohet në Francë

22:41 / E martë, 17 Korrik 2018

Portieri i Atalantas dhe njëkohësisht i Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, mund të transferohet në Francë. Ekipi që po interesohet për gardianin është Lile.

Sipas asaj që raporton “Sportitalia”, klubet kanë nisur bisedimet për lojtarin.

29-vjeçari u bashkua me Atalantën nga Lacio. Në fillim ai shkoi si i huazuar por më pas u ble për 5 milionë euro.

Berisha numëron 47 paraqitje me përfaqësuesen tonë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400