Portugali-USA, realizohen dy gola të shpejtë

22:27 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Usa ka arritur që të shënojë e para në ndeshjen miqësore kundër Portugalisë. Golin e epërsisë e ka realizuar, McKennie që ka shënuar në minutën e 21.

 

Por nuk ka vonuar shumë dhe Portugalia e ka barazuar rezultatin në 1-1, me anë të lojtarit Antunes V, që ka realizuar në minutën e 31, transmeton ORAinfo.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400