Portugalia barazoi me SHBA-të, por shikoni golin e pabesueshëm që u shënua

23:55 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Portugalia ka barazuar me SHBA-të sonte.

Rezultati përfundimtar ishte i barabartë, 1:1, përcjellë “Lajmi.net”.

Gol që meriton vëmendje është ai që realizoi Antunes.

Ky i fundit shënoi nga një kënd i pabesueshëm, edhe pas gabimit të portierit mysafir.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400