PSG cakton çmimin për shitjen e Rabiot te Barcelona

09:21 / E enjte, 12 Korrik 2018

Paris Saint-Germain ka caktuar çmimin për shitjen e Adrien Rabiot te Barcelona.

“Mundo Deportivo” raporton se klubi i pasur francez ka vendosur kushtet për largimin e mesfushorit francez, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Barcelona ka shfaqur interesim për blerjen e Rabiot pas largimit të Andres Iniestas, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, Paris Saint-Germain kërkon 40 milionë euro për shitjen e Rabiot.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400