PSG vjen me aksionin e vitit

00:08 / E enjte, 14 Dhjetor 2017

 

Aksioni i ndërtuar nga lojtarët e PSG-së, ishte i jashtëzakonshëm.

PSG ka shënuar fitoren e radhës.

Skuadra parisiene mposhti Strasbourgun, 4:2, përcjellë “Lajmi.net”.

Goli i tretë u shënua nga Dani Alves.

Aksioni i ndërtuar nga lojtarët e PSG-së, ishte i jashtëzakonshëm.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400