Publikohet orari i Kosovës për ndeshjet e Ligës së Kombeve (Foto)

20:52 / E martë, 07 Gusht 2018

Kosova do të luaj në Ligën e Kombeve si pjesë e grupit D.

Përfaqësuesja jonë është në grup së bashku me Azerbajxhanin, Ishujt Faroe dhe Maltën, shkruan indeksonline.

Ndeshja e parë do të luhet me 7 shtator në Baku kundër Azerbajxhanit ndërsa e dyta në Prishtinë me 10 shtator kundër ishujve Faroe.

Ndeshja kundër Ishujve Faroe do të jetë e veçantë për faktin se do të jetë e para në stadiumin “Fadil Vokrri.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400