Ramos: Kemi bërë hapin e parë

00:52 / E enjte, 26 Prill 2018

 

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka deklaruar se ekipi i tij ka bërë hapin e parë pas fitores prej 1 me 2 në udhëtim te Bayerni.

“Mbretërit” ndeshjen e kthimit të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve e luajnë në shtëpi, dhe hyjnë me një rezultat shumë pozitiv nga ndeshja e parë.

“Ishim shumë solid dhe u mbrojtëm shumë mirë. Kemi bërë tashmë hapin e parë”, ka thënë Ramos.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400